ВИРІВНЮВАННЯ ВОЛОССЯ STRUCTURE+SHINE

Ідеально рівні, гладкі та шовковисті

Одна з найпоширеніших послуг у салонах краси не лише в Україні, а й у всьому світі – випрямлення волосся. Як правило, клієнти завжди зацікавлені в ідеальному результаті та тривалості ефекту процедури. Але часто очікування йдуть у розріз із реальністю. Як стиліст, і клієнт, доклавши максимум зусиль, отримують занижений результат.

Це відбувається внаслідок нерозуміння того, що добрий майстер пов’язується з менш гідним його роботи матеріалом.

Звертаючи увагу на заповнення ніші якісної продукції у сегменті випрямлення волосся, компанія Goldwell випустила унікальний продукт – Structure+Shine.

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ВИПРЯМЛЕННЯ ВОЛОССЯ

  • Гарантія ідеального результату випрямлення волосся
  • Декілька ступенів впливу в залежності від індивідуальної структури волосся
  • Легке нанесення завдяки кремовій консистенції
  • Екстрам’яка дія і чудове кондиціювання волосся
  • Коротший час витримки та підвищена ефективність

Новизна та цінність технології

Комплекс для вирівнювання волосся від Голдвелл допомагає фахівцеві виконати свою роботу, досягши максимальних, а значить ідеальних результатів. Отримавши при цьому не лише винагороду за свою працю, а й задоволеного клієнта.

Головними перевагами технології Structure+Shine стилісти відзначають м’який вплив на волосся та якісне кондиціювання волосся.

Вся річ у тому, що у формулі такого дбайливого, практично делікатного на структуру присутні натуральні компоненти.

Активний комплекс Rebond Control допомагає активній речовині рівномірно та м’яко переносити компоненти формули у структуру волосся, підвищуючи ефективність процедури.

Amino-Oleo-Lipid-Complex – дбайливий догляд та захист, у якому містяться необхідні волоссю амінокислоти, олія горіха кукуї, та запатентована IntraLipid – технологія. Насичуючи структуру ліпідами або регулюючи їхній баланс, інтелектуальна формула реструктуризації волосся дарує їм сліпучий блиск і здоровий доглянутий вигляд.

Як замовити оригінальний Goldwell Structure+Shine?

Для оформлення замовлення, отримання актуальної інформації про наявність та здійснення зручної доставки зв’яжіться з офіційним дистриб’ютором професійної косметики GOLDWELL в Україні за номером: +38 067 464 80 01

Замовити