ЕЛЮМІНУВАННЯ  GOLDWELL

Нову техніку догляду за волоссям названо на честь технології Elumen, чергової японсько-німецької розробки, запатентованої компанією Goldwell.

Технологічною особливістю фарб цієї палітри є унікальна можливість вберегти волосся при фарбуванні від агресивної дії найнебажаніших для волосся елементів.

Цього вдалося досягти завдяки їхній відсутності у складі. Здавалося б так просто! Але це не так. Довелося створити щось справді революційне, адже інакше барвник просто не зміг би закріпитися і довелося знову вводити до складу агресивні компоненти.

Як працює технологія Elumen?

Безпечні наночастинки Elumen стали на чолі нової технології. Для того щоб вони ефективно проникали у внутрішній шар волосся, їх помістили в гелеву оболонку.

Проходячи зовнішні шари, оболонка наночастинки руйнується, а компонент проникає в глибокі шари і працює за принципом фізичного закону тяжіння (цей принцип можна побачити на ілюстрації).

Таке фарбування ідеально підійде власницям пористого волосся. Після елюменування тьмяні і неживі вони знову знаходять сяйво.

У процесі фарбування заповнюється пориста структура волосся і наночастки Elumen дарують волоссю властивість знову відбивати світло, подібно до блиску діаманта.

Що таке елюменування?

Елюменування – це новий вид перукарських послуг, щадна технологія фарбування волосся фарбою Elumen Goldwell, у складі якої є революційні нанокомпоненти Elumen.

Ці частинки здатні м’яко проникати у внутрішні шари волосся та насичувати їх барвником, не руйнуючи при цьому ліпідний баланс.

Послуга елюменування була названа на честь запатентованої компанією технології Elumen.

Як замовити Elumen в Україні?

Замовити професійну косметику для створення «діамантового блиску» волосся у офіційного дистриб’ютора Coldwell, оформивши заявку на сайті або за телефоном: +38 067 464 80 01

ВІДНОВЛЮЮЧИЙ ЕФЕКТ

Пористі ділянки волосся розсіюють світло. Волосся виглядає тьмяним як необроблені алмази. Фарба Elumen наповнює структуру волосся і відбиває світло як діамант бездоганного огранювання. Волосся випромінює сліпучий діамантовий блиск.

До +37% більше блиску порівняно з інтенсивними відтінками провідних виробників професійної косметики для волосся.

ЕФЕКТ ПРИТЯГНЕННЯ

Наномолекули фарби Elumen, покриті гелевою оболонкою, проникають глибоко всередину волосся, де міцно утримуються завдяки фізичному закону тяжіння.

 

До +76%більш інтенсивний результат фарбування порівняно зі звичайним стійким окисним барвником.

ELUMEN ВІД GOLDWELL – ПОЗА КОНКУРЕНЦІЮ БІЛЬШЕ 10 РОКІВ!