SYSTEM

MUST-HAVE ЗАСОБИ ДЛЯ HAIR-СТИЛІСТА

SYSTEM – Креативність не має меж!

Компанія Goldwell створила універсальну систему додаткових засобів для досягнення ідеальних результатів фарбування. 
Щадні ремувери System дають змогу м'яко видаляти фарбувальні елементи й окислювальні пігменти.
Якщо ви захопилися творчим процесом і непомітно поставили пляму від фарби - System допоможе вирішити цю проблему.
Якщо ви банально вирішили пом'якшити колір, не вдаючись до додаткових процедур зі створення гарних ефектів на волоссі та шукайте щадний засіб - Goldwell System відмінно впорається з таким завданням.
Система ремуверів дає змогу оптимально швидко, легко і комплексно підходити до вирішення завдань, супутніх процесу фарбування.
Компоненти Goldwell System гіпоалергенні та протестовані дерматологами, що дає змогу м'яко позбавити шкіру від фарби, не відчувши водночас дискомфорту.
Оригінальна косметика Goldwell
Замовити професійні засоби для волосся System у офіційного дистриб'ютора в Україні, оформивши заявку на сайті або за телефоном: +38 067 464 80 01

АСОРТИМЕНТ

SYSTEM ЗМИВКА ФАРБИ З ВОЛОССЯ

Продукт дбайливо впливає на натуральний колір волосся. Спеціально розроблена формула з кондиціонуючим компонентом PQ10 проникає у волосся і м’яко видаляє молекули окислювального барвника. Запатентована компанією Goldwell система CanvasReset з інтегрованою технологією BondPro+ зберігає цілісність волосся й ефективно видаляє штучний барвник.

ЛОСЬЙОН ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ФАРБИ ЗІ ШКІРИ ГОЛОВИ COLOR REMOVER

Color Remover – дозволить м’яко і безболісно очистити ділянки шкіри, не призначені для фарбування. Делікатний лосьйон протестований дерматологами і підходить всім типам шкіри.

СТРУКТУРНИЙ ЕКВАЛАЙЗЕР

Під час процедури захищає структуру волосся від пошкодження. Допомагає барвнику рівномірно розподілятися по всій поверхні, забезпечуючи тим самим рівне фарбування.

BONDPRO+

BondPro+ – унікальний двофазний догляд для догляду за волоссям під час і після фарбування. Захищає пасма, зміцнюючи зсередини, запобігає ламкості волосся і надає йому здорового сяйва.

@PURE PIGMENTS

@Pure Pigments – висококонцентровані добавки із серії кольорових пігментів для управління кольором. За допомогою пігментів Pure колористам відкривається безмежне поле для творчих експериментів.
Це неймовірна потенційна палітра відтінків для роботи в технології HD3 – фарбування. Дає змогу трансформувати спектр послуг, завдяки унікальним можливостям трансформації кольору та створення різноманітних сяйливих ефектів на волоссі.

ФЛЮЇД-ЗАГУЩУВАЧ

Thickener Thickening Fluid – флюїд-загущувач для фарби. Прекрасний помічник у роботі колориста, оскільки допомагає вирішити проблему з розтіканням фарби. Дає можливість розподіляти контрастні відтінки поблизу один від одного, без використання фольги. Заощадить час і прибере обмеження у творчості.

Флюїд – загущувач не призначений для роботи з палітрою ELUMEN!

ПРОДУКТИ SYSTEM

Використовуючи продукти System, ви маєте можливість персоналізувати кожен сервіс фарбування і довести його до досконалості.

ВИСЛОВІТЬ ВАШУ КРЕАТИВНІСТЬ ЧЕРЕЗ КОЛІР

Ідеальні результати сервісу HD3-фарбування і безмежні творчі можливості – все можливо з продуктами Goldwell System.

Замовити