Офіційний дистриб’ютор Goldwell в Україні – Компанія «Салон Плюс»

Починаючи з 2004 року, в Україні настала «ера краси Goldwell». Все почалося з відкриття компанії “Салон Плюс”.

Сьогодні ексклюзивний дистриб’ютор Goldwell – стабільна, успішна компанія, яка підтверджує одну просту думку – якість завжди залишається поза будь-якою конкуренцією.

Завдяки правильно обраному продукту – ви забезпечуєте своє майбутнє, прогресуєте та розвиваєтеся, процвітаєте в середовищі жорсткої конкуренції та пишаєтеся своєю справою.

Компанія «Салон Плюс» мала всі підстави вибрати продукцію Goldwell. І ось чому…

Народження філософії GOLDWELL

Після Другої світової війни, коли наука та промисловість Німеччини нарешті могли і були готові послужити людям на благо, – самовідданий 27-річний перукар Ганс Еріх Доттер вирішив здійснити свою багаторічну мрію!

1948 року, в німецькому місті Дармштадт народилася компанія «Золотий локон» або Goldwell, батьком якої і став Ганс Еріх Доттер, великий мрійник і майстер своєї справи!

У розвиток нових професійних засобів надання перукарських послуг було вкладено чимало коштів. І ці інвестиції виявилися досить перспективними.

Сьогодні бренд Goldwell продовжує свою тріумфальну ходу, розвиваючись і не змінюючи своїх багаторічних традицій – інвестицій у майбутнє!

Злиття Goldwell та КАО: новий виток розвитку компанії

Наприкінці 80-х німецька компанія прийняла рішення про злиття з потужним японським косметичним концерном КАО. Цей крок привніс у загальну концепцію Goldwell новизну та подарував світу унікальні продукти для сфери краси!

Вже з початку 90-х виробництво професійної продукції Goldwell стало одним із головних напрямків у розвитку КАО.

Філософія Goldwell, її основні принципи – залишилися колишніми і навіть посилилися завдяки перевіреній часом ефективності та особливої ​​унікальності концепції, яка жила і вдосконалювалася.

Спеціально для розвитку Goldwell у Токіо було створено Дослідницький центр (де сьогодні працює понад 150 вчених із усього світу).

Основні завдання Goldwell – покращення взаємодії з майстрами-перукарями, шляхом створення професійної косметики для вирішення сучасних завдань стилістів та розширення спектру послуг.

Особливе місце у розвитку виробництва компанії займає навчання стилістів роботі з унікальною та ефективною професійною косметикою Goldwell.

Створення «золотих» стандартів навчання Goldwell забезпечило плідну співпрацю висококваліфікованих фахівців у всьому світі.

Ідеально вибудуване якісне середовище взаємодії стилістів-професіоналів, створило невичерпне джерело творчих ідей та послужило виникненню унікальних продуктів для краси та здоров’я волосся!

Концепція переможців

Goldwell невпинно продовжує інвестувати у науку.

Процес розробки найновіших ефективних засобів для вирішення завдань стилістів призводить до отримання нових патентів якості, нагород та схвалень у всьому світі.

І разом з цим народжуються нові і нові виклики для індустрії краси.

Ми любимо те, чим займаємось!

Понад 24 000 днів компанія «Салон Плюс» працює за принципом Goldwell – відданості улюбленій справі.

Щодня ми невпинно працюємо для того, щоб забезпечити власників салонів, майстрів та клієнтів якісними продуктами, послугами, навчанням та важливою інформацією.

Ми дякуємо за стабільний та усвідомлений вибір партнерства із «Салон Плюс». Тривала співпраця з кожним власником, кожним салоном чи окремим майстром – однаково важливі для нас.

Ми пишаємося тим, що можемо забезпечити українських майстрів еталонною продукцією Goldwell та якісним навчанням, підвищуючи рівень професіоналізму та скорочуючи відрив із Європою та США.

Професіоналізм – це ключ Goldwell

Розуміючи особливості специфіки професійної косметики Goldwell – Салон Плюс вибрав правильну стратегію розвитку продукту у своєму регіоні.

Наші клієнти та партнери – це професіонали найвищого пілотажу. Майстри та переможці міжнародних конкурсів, а також мережі салонів краси по всій Україні, які сьогодні здатні надати послуги Goldwell найвищого рівня виконання, і в цьому є заслуга «Салон Плюс».

Осягаючи висоту Goldwell – удосконалюйтесь разом з нами!

З любов’ю, Салон Плюс!