BONDPRO+

ЛІКУВАЛЬНА ПРОФЕСІЙНА КОСМЕТИКА ДЛЯ ВОЛОССЯ

Формула BondPro+ Inter-Amino-Bonding-System для краси волосся

Втрачаючи ліпідний баланс природна структура волосся поступово руйнується. Волосся тьмяніє, стає безживним, втрачає блиск і шовковистість.

Виснажене волосся, втративши свою «первісну» силу, – перестає радувати і приносити колишнє задоволення.

Зазвичай такий «сумний» стан шевелюри – результат систематичного фарбування неякісними фарбами та відсутність розуміння важливості правильного догляду за фарбованим, особливо освітленим волоссям.

Місія продукції GOLDWELL повернути колишній лоск волосся, облагородити особистий імідж-кейс красивою палітрою відтінків і перейти на новий рівень догляду.

Основні переваги догляду BONDPRO+:

– зручно та швидко наноситься на пошкоджені ділянки волосся під час основних косметичних процедур (фарбування, завивки та ін.)

– використовуючи догляд паралельно з іншими засобами для волосся GOLDWELL, під час косметичних процедур – ви вбережете волосся від агресивного впливу барвників, захистіть та покращіть його стан вже з першого разу!

– компоненти інноваційної формули BondPro+ мають унікальні властивості, що дозволяє проводити додаткову «реконструкцію» волосся.

– Унікальна формула догляду BondPro + дозволяє зберегти молодість і силу вашого волосся.

BONDPRO+

ЧОМУ ВАШІ КЛІЄНТИ ПОЛЮБЛЯТЬ BONDPRO+?

Візуальний ефект – рівний тон, блиск та здоровий вигляд волосся.

Професійна система BondPro+ складається із двох етапів реконструкції волосся: захист + глибоке живлення структури.

В результаті процедури пасма стають більш пружними та міцними, навіть на дотик.

BONDPRO+

ЯК ПРАЦЮЄ З ВОЛОССЯМИ BONDPRO+?

BondPro+ Inter-Amino-Bonding-System – «жива вода» для волосся із спеціальних амінокислот, вітаміну В5 та катіонних полімерів.

Принцип дії BondPro+ передбачає двоетапне використання компонентів догляду з барвниками та іншими хімічними складами при різних косметичних процедурах. Завдяки цьому вдається якісно захистити волосся від агресивної дії барвника на структуру.

Тестування продукції в Європі та США, з більш ніж 1140 офіційними респондентами, вказали на легкість у застосуванні системи BONDPRO+ та привели до дивовижних результатів щодо покращення естетичного вигляду волосся.

Ефект помітний із першого застосування. А при регулярному використанні косметики GOLDWELL волосся набуває добре помітного доглянутого вигляду.

BONDPRO+

НАДІНИЙ ЗАХИСТ ВОЛОССЯ

Поживний комплекс двофазного догляду BONDPRO+ позбавляє пасма та локони від неестетичної тьмяності, відновлює пошкоджені ділянки волосся та надає їм гладку рівну текстуру.

Для досягнення хороших результатів та тривалості оздоровчого ефекту ми пропонуємо професійну косметику для волосся Goldwell.

Засоби преміум для волосся серії BondPro ви можете купити у офіційного дистриб’ютора GOLDWELL в Україні.

замовити

BONDPRO+

СУПУТНА ПРОДУКЦІЯ

Для досягнення найкращих результатів ми рекомендуємо наступні продукти Goldwell для використання з BondPro+.

ВИРІВНЮВАННЯ ВОЛОССЯ
TOPCHIC – СТІЙКЕ ФАРБУВАННЯ
NECTAYA – НЕКТАРУВАННЯ
SILKLIFT – ПРЕМІУМ-ОСВІТЛЕННЯ
OXYCUR PLATIN – ОСВІТЛЕННЯ
TOPFORM
VITENSITY
EVOLUTION