ФІТОЛАМІНУВАННЯ.

УНІКАЛЬНА ПАЛІТРА COLORANCE

Colorance  дозволяє абсолютно кожному обрати власний відтінок для вираження індивідуальності та підкреслення власного стилю.

Створіть свій індивідуальний стиль з палітрою Colorance – різноманітність вибору відтінків та блиску з доповненням яскравості та шовковистості створять унікальний та неповторний колір волосся.

Фарба з тонуванням поряд зі своїми унікальними властивостями підкреслення зовнішності так само сприяє зміцненню волосся не змінюючи його структуру, чим доводить свою чудову якість та лідерство у світі професійної косметики для волосся.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

  • Блиск, життєва сила та яскравість волосся
  • Відновлення та покращення волосся на +35%
  • Зафарбовування сивини з максимальною ефективністю та стійкістю
  • Зафарбовування сивини з максимальною ефективністю та стійкістю

ЕФЕКТИВНА ТЕХНОЛОГІЯ

  • Запатентований комплекс IntraLipid™
  • Ліпідний баланс відновлюється на належному рівні
  • Ефективне відродження ідеальної структури волосся
  • Захист волосся на максимальному рівні

Чому стилісти довіряють COLORANCE?

Здорова структура волосся – одна з головних складових для досягнення хороших результатів фарбування, яскравості волосся та його блиску. Завдяки ліпідному балансу волосся має можливість збереження блиску та краси. Хімічний і механічний вплив на волосся, поганий стан навколишнього середовища призводять до дисбалансу ліпідів, внаслідок чого волосся стає ламким, тьмяним і втрачає життєве здорове забарвлення.

IntraLipid™ компанії Goldwell це запатентований комплекс, який помітно відновлює баланс ліпідів і приводить до норми здоров’я волосся. Фарбування волосся можна проводити без побоювань – комплекс тримає в нормі здоров’я та баланс волосся.

Відновлення структури волосся на +35%

ПОСЛУГА COLOR INFUSE

COLOR INFUSE практично без зміни природного кольору волосся додає їм яскравості, натуральності та блиску. Підкреслить натуральність та додати свіжих відтінків!

Перевага послуги – без кардинальної зміни кольору дати вам новий образ і слідувати тенденціям моди, зберігаючи природність кольору волосся.

Зрештою ви збережете ваш природний колір у більш яскравому, насиченому, сяючому та свіжому образі. І доповненням до нього стане зміцнення здоров’я та структури вашого волосся.

Кому підійде процедура COLORANCE COLOR INFUSE?

Якщо ви не бажаєте і відмовляєтеся від стійкого і насиченого барвника волосся, ваше волосся не вимагає освітлення і у вас рівень сивини не більше 50% – COLOR INFUSE ваш ідеальний компаньйон!

COLORANCE GLOSS TONES

» Рідка фарба для волосся без аміаку, що відновлює волосся та надає їм красивий блиск.Фарбування та відновлення волосся усього за один етап.
» Сяючі блонд відтінки з підвищеною стійкістю (41%).
» Найкраща протидія пошкодженням лише за 10 хвилин – модні тренди фарбування.
» Надає втричі більше блиску і підходить волоссю майже у п‘ять разів краще, включаючи використання на пошкодженому волоссі.

ПОСЛУГА COVER PLUS GREY

З цією унікальною послугою у вас відпаде необхідність у зафарбовуванні перших проявів сивини насиченим перевантажуючим волосся барвниками.

75% живе тонування сивини з ефектом мерехтіння та глибоким відображенням!

В результаті фарбування сивина перекривається на 75%, колір візуально стає глибшим і з’являється ефект мерехтіння пасм.

ПОСЛУГА COVER PLUS LOWLIGHTS

Ця процедура підходить для волосся перевантаженого великою кількістю меліровок. Вона надасть волоссю ніжний природний світлий відтінок блонд з ефектами відбиття.

Навіть на пористому волоссі послуга показує відмінний і надійний результат з оптимальною стійкістю.