ШОВКОВЕ ВОЛОССЯ ДО 5 МІСЯЦІВ – KERASILK KERATIN TREATMENT

Кератиновий сервіс у найкращих салонах краси

Приділяючи належну увагу своєму волоссю, ми постійно дбаємо про те, щоб ефект від наших дій був стійким та задовольняв особисті естетичні вимоги до якості пасм.

З часом навіть найгустіше волосся починає пушитися і тьмяніти від регулярного використання фена, прасок або невідповідного домашнього догляду.

Кератування волосся з системою KERASILK KERATIN TREATMENT дозволить привести волосся до тями!

Ексклюзивний догляд із закріплюючим ефектом до 5 місяців дозволяє салонам краси значно розширити спектр елітних послуг.

Для клієнтів – чудова можливість оздоровити та покращити якість волосся. Кератиновий сервіс дозволить почуватися впевненіше і сяяти яскравіше.

Бездоганна якість матеріалу відкриє всю красу рівного і блискучого волосся, яке раніше втратило природний кератин.

ШОВКОВІ ПРЯДІ, ЗВЕДЕНІ У ДОСКОНАЛІСТЬ

М’яке і гладке, блискуче волосся стане вашим надійним супутником 24/7. Вас більше не дратуватиме зайва пухнастість або безладний вигляд волосся.

Завдяки технології KeraShape, створюються нові кератинові зв’язки, стабілізується нова форма і волосся набуває сліпучого вигляду.

Ідеально гладкі, м’які та слухняні, вони легко піддаватимуться будь-яким видам укладок.

Подаруйте волоссю бездоганний вигляд – звертайтесь до свого стиліста за ексклюзивним доглядом KERASILK KERATIN TREATMENT від Goldwell у найкращих салонах краси України.

ВІДНОВЛЕННЯ • ФОРМА • РОЗГЛАДЖУВАННЯ • ВИПРЯМЛЕННЯ

Переваги кератування за системою Goldwell

Вам сподобається працювати з KERASILK KERATIN TREATMENT завдяки властивостям та можливостям, які ви, ймовірно вперше, відкриєте для себе та своїх клієнтів.

Персоналізований кератиновий сервіс дозволить проводити процедуру з індивідуальним підходом кожного конкретного клієнта.

Завдяки двоетапній системі Kerasilk Keratin Treatment ви зможете регулювати рівень насичення волосся кератином.

Враховуючи текстури та якість волосся клієнтів, побажання щодо рівня гладкості та моделювання форми – майстер може досягати максимальної ефективності, закріпивши результат на тривалий час.

Тепер стилісти переведуть процедуру на новий рівень майстерності!